Nezabudnuteľné výhľady. Cestuj naprieč Amerikou.

V každom z nás drieme vášnivý cestovateľ

Využi našu službu a maj svojho delegáta a osobného cestovného asistenta so sebou priamo v Amerike.

Kontaktuj nás a nájdeme ti na mieru šitú kombináciu, vhodnú pre Teba časovo aj finančne.

Si skôr pohodlný typ? Zarezervuj si letenky kamkoľvek na svete cez nás! Vieš ale, ktorá letecká spoločnosť zahŕňa do ceny medzištátnej letenky aj batožinu? Čo tak zľavnená letenka s viacerými zastávkami, aby si si toho stihol pozrieť čo najviac? My vieme ako na to.

Si skôr dobrodružný typ? Vypožičaj si auto a precestuj celé pobrežie! Nemáš však 23 rokov a nechcú ti nikde požičať auto? My vieme ako na to.

Si v tropickej nálade? Choď na výletnú loď! Je to veľká zábava, ale môžeš vlastne opustiť územie USA, keď si tu na dovolenke? Čo keď ťa nebudú chcieť pustiť na hraniciach naspäť? My vieme ako na to.

Tieto a ďalšie otázky sú pre nášho cestovného asistenta rutinné. Pripravíme personalizované cestovné plány, aby sme sa uistili, že si naši klienti užijú čo najviac cestovania tak, aby si to vedeli dovoliť. Náš asistent vie sprostredkovať: letenky, autá, výletné lode, ubytovanie, pozemnú dopravu, lístky a vstupenky na rôzne atrakcie a podujatia, vyhliadkové autobusy, vstupy do zábavných parkov, letiskové transfery, športové podujatia a iné.

Ušetríme Ti peniaze a čas... a čas sú tiež peniaze, najmä, keď si v Amerike iba na obmedzenú dobu. Ak máš záujem o dovolenku v Amerike, kontaktuj nás so svojimi požiadavkami a pripravíme ti ponuku!