Vaše údaje sú u nás chránené

Vieme, že poskytovanie našich služieb sa nemôže zaobísť bez tvojich osobných údajov. Preto, prosím, venuj náležitú pozornosť nasledovým riadkom, v ktorých sa chceme tejto problematike venovať. Uvedomujeme si, aké je zložité dôverovať novým subjektom, ktoré sa prezentujú hlavne prostredníctvom internetu. Preto je našou snahou byť tvojim dôveryhodným partnerom, ktorému sa nemusí3 báť zveriť potrebné informácie.

V rámci komunikácie na našom webovom sídle sa držíme spoločenských, etických a morálnych pravidiel, pričom dbáme na presnosť a pravdivosť prezentovaných informácií. Otvorená a jasná komunikácia je jednou z hlavných zásad, ktorej sa držíme. Zároveň si však uvedomujeme, že cesta k dokonalosti je veľmi zložitá a preto, ak má3 akékoľvek pripomienky, respektíve si objavili chybičku krásy či nepresnosť, neváhaj nás kontaktovať.

Pokiaľ sa chceš viac dozvedieť o tíme, ktorý stojí za týmto projektom, nech sa páči, navštív podstránku O nás, kde sú uvedené profily členov tímu.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

Vyplnením a odoslaním registračných formulárov súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním vašich osobných údajov prevádzkovateľom týchto internetových stránok. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o nami poskytované služby v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Pokiaľ máte stále nejasnosti, respektíve otázky, využite kontaktný formulár, ktorý sa nachádza v dolnej časti stránky.