Prečítaj si, čo hovoria na náš program ľudia ako ste vy, ktorí sa zúčastnili programov Poddosveta.sk v Miami!

Každému, kto váha či ísť alebo neísť do zahraničia, odporúčam, aby určite išiel!

Mesiac v NYC mi dal veľmi veľa. Videl som nádherné mesto, spoznal nových kamarátov z rôznych kútov sveta a čo je pre mňa najdôležitejšie, zlepšil som si anglický jazyk. Každému, kto váha či ísť alebo neísť do zahraničia, odporúčam, aby určite išiel! Je to perfektná skúsenosť a určite nebudete ľutovať. Bude sa vám ťažko vracať domov.

denis-housa

Denis Housa
19 rokov


Try to discover the city and its secret places and if you do so, the "concrete jungle" will show you its real amazing face

My name is Kata and I’m from Budapest. Last May I graduated from high school and I didn't want to go immediately to university. I wanted to travel and live in a different country. I got an unexpected opportunity to come to New York City and so here I am. The best thing about my school is that every day I meet new people from around the world and everybody is so motivated to show us his or her culture! Like my new friend from Tibet who teaches me to cook Tibetan food. Since I came to New York I've learned a lot and I feel that not only my English has improved but also my mind. New York may feel a little scary because it is so big; I felt a little bit lost at first and the subway system was like a secret code for me but after a few weeks I understood the system and also the city and now I love it. My recommendation is to try to discover the city and its secret places and if you do so, the "concrete jungle" will show you its real amazing face :) New York City moves really fast and time flies by fast as well, but I still have four more months and I am really exited about my future here.

avatar

Katalin Soczo
19 rokov


Ročná stáž na Miami mi otočila pohľad na život o 180 stupňov.

Ročná stáž na Miami mi otočila pohľad na život o 180 stupňov. Vrelo odporúčam každému, kto je odhodlaný získať nové životné a pracovné skúsenosti v prestížnych hoteloch, spoznať nové kultúry a život tak trochu inak ako sme všetci zvyknutí z Európy. Podnamiami.sk bolo pre mňa najlepšou cestou a voľbou, aká ma mohla stretnúť. Okrem toho, že mi zodpovedali všetky otázky (a bolo ich naozaj veľa), mi od začiatku až do konca pomohli v každej situácii od vybavenia bývania na Miami, cez rýchlu adaptáciu na prostredie a kultúrne rozdiely, až po urgentné situácie ako keď som napríklad potrebovala súrne ísť do nemocnice a riešili sme poistnú udalosť. Všetky tieto situácie by ma inak mohli poriadne vystresovať ale mať na Miami niekoho na koho sa dá aj o polnoci obrátiť a hovorí vaším rodným jazykom je na nezaplatenie. Momentálne som už 7 mesiacov po stáži a pripravujem sa na odborný jazykový kurz a štúdium MBA na univerzite v Miami. Samozrejme mi pomáha Podnamiami.sk . Neváhajte ani sekundu, pošlite svoje CV (už včera bolo neskoro) a šup šup za veľkú mláku, zmení vám to život.

avatar

Annie Tencerová
26 rokov


Odporúčam všetkým, ktorí sa neboja zanechať nudný stereotyp.

Skvelá pracovná a životná skúsenosť a jeden z najkrajších rokov môjho života! Odporúčam všetkým, ktorí sa neboja zanechať nudný stereotyp a prežiť niečo, o čom mnohí len snívajú. Rok v Miami mi dal okrem skvelej skúsenosti v hoteliérstve aj množstvo nových priateľov, možnosť užívať si leto počas celého roka, ale predovšetkým nezabudnuteľné zážitky, ktoré môže človek zažiť iba v Miami! Ďakujem celému tímu Podnamiami.sk za túto príležitosť! Ste naj!

avatar

Daniela Angušová
31 rokov


Pomohli mi otvoriť dvere do iného sveta.

Vďaka Podnamiami.sk, zažívam super čas môjho života. Pomohli mi otvoriť dvere do iného sveta, ktorý mi dáva veľmi veľa skúseností po všetkých stránkach. Komunikácia, kooperácia a celý proces vybavovania s Podnamiami.sk je veľmi profesionálny a na vysokej úrovni.

avatar-3

Dominik Tverdik
22 rokov


Najlepšia skúsenosť, ktorú môžem len odporúčiť.

Už som 4 mesiace na Miami Beach a je to najlepšia skúsenosť a môžem ju každému len odporučiť. Život je tu super, Miami Beach je neuveriteľne krásne mesto, kde každý deň sa cítim ako na dovolenke a pláž ma každý deň očarí. Silvia je super, je stále k dispozícii keď ju potrebujem, poradí a vyrieši všetky problémy, ktoré si občas nechtiac narobím. Naozaj už len toľko, že poď na Miami!

avatar-2

Evelin Pintér
25 rokov


Užívam si krásne Miami a chodím do školy.

Vždy som sníval o tom aby som vedel dobre po anglicky a mohol žiť niekde, kde je celý rok krásne a teplo. Vďaka podnamiami.sk sa mi to podarilo. Užívam si krásne Miami a chodím do školy. Každým dňom spoznávam nových ľudí a získavam nových kamarátov. Škola má veľký výber kurzov, v ktorých sa nájde určite každý a ako bonus sú vyučujúci, ktorí sú taktiež kamaráti. Podnamiami.sk mi sprostredkovalo všetky potrebné informácie a pomohlo so všetkými papierovačkami a vybavovačkami. A teraz som tu a užívam si presne to, po čom som túžil.

avatar

Ján Lacjak
26 rokov


Bola to jedna z mojich najlepších skúseností, aké som kedy zažila.

Pre všetkých, ktorí váhajú, či ísť alebo neísť na stáž do zahraničia – určite sa odhodlajte a choďte! Je to výborná možnosť, ako získať cenné skúsenosti. Ja osobne som sa zúčastnila stáže v hoteli na Miami Beach. Bola to jedna z mojich najlepších skúseností, aké som kedy zažila. Spoznala som kopu skvelých ľudí, zlepšila som si moje komunikačné schopnosti v angličtine a naučila som sa, že všetko sa dá zvládnuť. Popri práci v hoteli, kde som robila päť dní v týždni osem hodín denne som si dokonale užila Miami Beach so všetkým, čo ponúka – krásna pláž a oceán, kluby, bary, skvelé jedlo, výlety v rámci Floridy a mimo nej. V neposlednom rade tiež musím spomenúť, že pre nás, stážistov, ktorí využili služby podnamiami.sk, tu vždy bola Silvia, ak sme potrebovali s niečím poradiť, pomôcť alebo vybaviť niečo, s čím sme si nevedeli dať rady.

avatar

Marta Kováčová
26 rokov


Zostáva mi skvelý zážitok na celý život.

Ahojte. Chcela by som sa vám poďakovať za sprostredkovanie môjho internship pobytu v Miami. Všetky poskytnuté informácie a rady ktoré ste mi dali boli veľmi užitočné. Vybavená práca aj ubytovanie bolo super. Aktívne sme využívali možnosti fitka, bývania priamo na pláži a aj okolitá dostupnosť potrebného zabezpečenia bola výborná. Práca v hoteli ma veľmi veľa naučila - komunikácia s ľuďmi bola bezproblémová, prijímali nás bezprostredne. Zoznámili sme sa s veľa zaujímavými ľuďmi z celého sveta. Prostredie mesta a jeho okolie sme si precestovali a dobre užili. Zostáva mi skvelý zážitok na celý život. Ak sa ešte raz rozhodnem pre podobný pobyt, určite znova využijem vaše služby. Ešte raz díky moc, Orsolya.

avatar

Orsolya Krajcsovics
26 rokov